Księga gości

 

 

Dodaj swój wpis

 


 Witamy
Pozwoliliśmy sobie na zwiedzenie Waszej stronki i musimy przyznać, że bardzo nam się podobają – zarówno koty jak i strona ☺. Szczególnie zdjęcia Ananke w galerii zrobiły na nas wrażenie ☺
Pozdrawiamy Agata i Wojtek
Pomruk*PL

 


 

Serdecznie gratulujemy pięknych kocich dam, sukcesów oraz kolejnego miotu. Życzymy radości, wytrwałości, ZDROWIA i UŚMIECHU, a także pomyślności tak prywatnie jak i na wystawach. Mam nadzieję, że do zobaczenia w Kaliszu na światówce!

 
Pozdrawiam serdecznie
Agnieszka Meledyn
Mały Lew*PL
 

 

 

 


 
Witamy serdecznie ! super strona ,super koty i super ich właściciele! Bardzo się cieszymy kochani, że mogliśmy Was i wasze kocie cudeńka osobiście poznać podczas wystawy w Warszawie i Lublinie! Jedno jest pewne! Koty z pod waszej ręki, obdarzone miłością i wychowane z ogromną pasją jaką macie do tego co robicie ,są wyjątkowe a ich potomstwo odda swoim przyszłym właścicielom to co otrzymały od Was-miłośc , radość i przywiązanie! pozdrowionka dla wszystkich puchatych niedźwiadków i dla Was Beatko i Witku!

                                                                                                                Basia i Mariusz - Hakan s.c

 


Wiadomość: Wspaniale kotki i piekna stronka:)
Pozdrawiam 
stachumonia1@freenet.de
                                                                 

Dziękuję za wspaniale wychowanego kotka, jaki jest Irys Milusińscy! Widać, że poswięcacie kotkom dużo serca i czasu. Mój zachwyt Ryśkiem rośnie z dnia na dzień, a wydawałoby się, że to niemozliwe :)
Wspaniałe są wszystkie Wasze koty, które poznałam osobiście podczas wizyty w hodowli!
I strona a zwłaszcza zdjęcia - pierwszorzędne!!
Dużo uśmiechów oraz radości i pociechy z kociaków na wystawach i nie tylko!!
Anna AugustowskaStrona domowaStrona domowa