NASZE KOCIAKI 

http://milusinscy.eu/ftp/Miot%20J1.jpg

                                

    AKTUALNE MIOTY:      


Miot http://najlepszegify.blox.pl/resource/113_20140907191716.gif ur. 18.07.2018

CH Antonia Milusińscy*PL (Bri e 23) + GIC Romeo Daymon*PL (BRI a)


 

 

 

Miot   K      ur. 19.11.2018

 

IC Calipso Milusińcy*PL (BLH j 03)  +  Ch Alladyn Pasja*PL (BLH e)


 


 

 

 

POPRZEDNIE MIOTY:                                    PLANY:

 


Kocięta opuszczają hodowlę po ukończeniu mimimum 13-14 tygodni życia, odrobaczone, dwukrotnie zaszczepione, KOCIĘTA NAKOLANKOWE PO ZABIEGU KASTRACJI/STERYLIZACJI, nauczone czystości i dobrych manier, przyzwyczajone do kontaktów z psem i ludzkich pieszczot. Zabierają ze sobą książeczki zdrowia, rodowody PZF oraz wyprawkę z ulubioną karmą, zabawkami i zbiorem porad dla przyszłych właścicieli.

Duży nacisk kładziemy na socjalizację naszych maluszków, aby były radością w nowych domkach. Dlatego też od pierwszych chwil po narodzeniu przytulamy nasze kociaczki, przyzwyczajamy do dotyku naszych rąk, bawimy się z nimi i je rozpieszczamy, dbamy o ich zdrowie i prawidłowy rozwój. Do czasu pierwszego szczepienia mieszkają z nami w sypialni, gdzie są bezpieczne i nabierają odporności, później wyruszają na podbój całego mieszkania i wybierają sobie ulubione miejsca do spania, choć w większości przypadków wracają na noc w okolice naszych poduszek :)

Maluszki są bardzo ufne, dzięki czemu szybko aklimatyzują się w nowych domach, są odważne bo nie straszne im domowe potwory zwane odkurzaczem, wiedzą, że jeśli się je woła to tylko aby sprawić przyjemność, są pełne radości życia i miłości do człowieka.

Kociaczki z przeznaczeniem na kolanka zostają poddane zabiegowi wczesnej kastracji w hodowli.

Cena kociaczka na kolanka to 2000-2500 zł. Cena kotka do hodowli jest ustalana indywidualnie. Nie sprzedajemy kociąt hodowlanych do związków typu: stowarzyszenia.

Zainteresowanych zakupem kociaka proszę o kontakt w sprawie rezerwacji.


Warunkiem rezerwacji jest wpłata zadatku i podpisanie umowy wstępnej. Do tego czasu kotek jest do dyspozycji hodowcy i może zostać sprzedany. W przypadku rezygnacji z kotka zadatek nie podlega zwrotowi.


Status kociąt:

  • WOLNY - kotek szuka nowego domu
  • OBSERWACJA - rozwój kociaka jest obserwowany pod względem hodowlanym ale można pytać o niego
  • WSTĘPNIE ZAREZERWOWANY - kotkiem ktoś się interesuje, ale nadal można pytać o niego
  • ZAREZERWOWANY - został wpłacony zadatek
  • SPRZEDANY - kotek mieszka w nowym domu


NIE SPRZEDAJEMY KOCIĄT BEZ RODOWODU!

 

Wszystkie zdjęcia i informacje zawarte na stronie są własnością hodowli Milusińscy*PL. Zabrania się kopiowania i używania bez zgody właścicieli hodowli.

 

 

 

Zapisz

Zapisz


Strona domowaStrona domowa